Travesti Zuhal Beylikdüzün de

zuhallll

Beylikdüzü Travestileri için de en göz de Travesti ismini başlıkta açıkladığımız gibi Zuhal olmaktadır. Henüz 25 yaşın da çıtırlar arasın da yerini korumaktadır. 90-60-90 vücut hatlarına sahip olan hemen hemen tek trans kadındır diyebilirim.

İstanbul da böylesine müstesna kızlar bir birleri ile yarışır iken Zuhal daha mütevazi bir hayat yaşamaktadır. Geçtiğimiz gün forum sitelerini dolaşır iken gözümüze çarpan bu profili bir de biz kaleme almak istedik. Sarışın Travesti olmaktadır. O bel kıvrımları ve adeta bir kadını aratmıyor. Yatakta bir tay gibi olmalıdır bu güzel kadın eksiksiz kusursuz bir ten adeta seksi çağırıştırıyor o sülün gibi seksi hatları ile ben buradayım diyor.

Zuhal gizliliğe ve temizliğe önem veren bir kişiliğe sahiptir. Beylikdüzü semtin de oturuyor. Daha önceleri Fındıkzade semtin de oturuyordu o zamanlar da esmer olan bu güzel kız artık sarışın bombalar kategorisin de yerini aldı. Hiç bir erkeğin bu kadına yok diyeceğini asla zannetmiyoruz

Şahsi sitesini sürekli güncel tutan gelen misafirlerine asla kaba davranmayan olgun bir kişiliğe sahiptir. Bütün bunları sırf yazmak için değil tanıdığım için yazıyorum sizler de ziyaretlerinizi sağladığınız zaman yazımıza yorum yazabilirsiniz bir de sizden dinlemiş oluruz. Bu güzel ve seksi kız Aktif ve Pasif çok rahatlık ile olabilen size hem kadın olmanızı hem de erkekliğinizi iliklerinize kadar yaşaracak potansiyel mevcut .

Gitmeden önce kesinlik ile yarım ya da bir saat öncesin de arayınız sizin için hazırlanma payı olsun bu güzel kadının. Şiddet ile ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Tavsiye edilecek Travestiler arasın dadır deriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir