Travesti Erkek mi?

Sıklık ile arama motorlarına da sorulan bir soru Travesti nedir diye veya cinsiyetti nedir gibi sorular. Geçmişlerini incelediğimiz de konun net derinine bakılırsa evet erkek cinsiyetin de doğuyorlar. Zaman ile kendi vücutlarının farkına vardıkları akabinde akılları ile düşünmeye başlayıp hissettiklerini hayatlarına uygulama ile başlamaktadır.

İstanbul Travestileri hepsi de burada doğmamışlar çoğunun hepsi farklı illerden gelmişlerdir. Onlar da memleketlerin de erkek olarak dünya gelmişlerdir. O şartlar da ne aileleri ne de yaşadıkları toplum için de hiç bir insan bu olaylara direk gayet normal demeyecekleri için direk olarak büyük şehirlere bir valiz ile yada kimileri üstünde ki elbiseleri ile bir kaçış yolunu bularak kaçıyorlar. Bu kaçmada ki gaye kimsenin tanımadığı bir şehre gitmek orada hayatına devam etmeleri olmaktadır.

Genel olarak Şişli bölgelerin de daha sayı olarak fazladırlar. Evet duygular tam bir hanımefendi dış görünüş tamamen bir beyefendi ama hal hareketler erkekten çok bir kadını anımsatıyor halde oluyor. Cinsiyetleri ne diye merak edenler oluyor. Erkek değiller çünkü cinselliğe kadın duyguları ile bakıyorlar kadın gibi ilişkiye giremiyorlar çünkü vajinal ilişki sağlayamıyorlar. Bu durumu net olarak yaşamak isteyenler ise cinsiyet değiştirme ameliyatı ile bir geçiş sağlıyorlar. Tabi ki görüntü itibari le oluyorlar ama çocuk doğurma özellikleri yine olmuyor. Neden mi? Çünkü rahim yok ilişki esnasın da boşalma oluyor mu? Onu da sorduğumuz da belli günler de olduğunu söyleyenler var boşalmayan da oluyor.

Çok zor bir operasyon olmaktadır. Bu geçişi sağlayanlar hem o ülkenin kanunlarına göre hemde görüntü itibari ile net bir kadın kimliğine sahip oluyorlar. Her ne yaparlar ise yapsınlar sonuç ise bir erkek olarak doğduklarını onlar da biliyorlar. Bunları erkek mi kadın mı olarak görme mevzusu ve mantığı ise biz insanların düşüncelerine bağlıdır.

Masajcı Travesti Şişli de

Şişli de en gözde Travesti kadının evine misafir olduk bugün. Kendisi o bölgenin en kaliteli trans kadını diyebiliriz. Evi son derece merkezi bir konum da olup Osman bey metro durağına yalnız yedi dakika yürüme mesafesinde olup gerçek masaj ve terapinin uzmanı diyebiliriz Tabi ki Travesti çağla dan bahsediyoruz namı diyar Çağla A.K.L.N İstanbul un en merkezi semtin de kendisi de evi gibi nezih zamanın nasıl geçiriyorsunuz sorumuza? Genel olarak ev de olduğunu sosyal medya ile çokluk ile iç içe olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Kendi evin de masaj hizmeti verdiğini biliyor muydunuz? Beylerin kesinlik ile ilk durakları burası olmalı neden mi ? Hem misafir ağırlaması hem de tatlı sohbeti ile adeta insanı rahatlatıyor.

Güler yüzü araya sıkıştırdığı latifeler zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Tek arzusu kendisini ziyarette bulunduğunuz zaman vakitti iyi ayarlamanız ve ona özel olduğunuzu hissettirmenizdir. Yani buradan ne çıkarıyoruz temiz ve hijyen bir şekil de Çağla hanımı ziyaret etmenizdir. Bu alan da uzman karşısındakinin ne istediğini çok iyi bilen bir sezgisinin olduğunu biz hissettik.

Büyük projelere de imza attığını hepimiz çok iyi biliyoruz bu kadar işine meraklı olan bir kızın bu işin de üstesinden geleceğinden şüphemiz yoktur. Hiç bir şey yapmaz ise bile onun ile sohbet zaten çok şeye başlamışsınız demektir. O yüzden kesinlik ile buluşma noktanız orası olsun. Şimdiden iyi ve koyu sohbetler.

Travesti Ve Bayram Planları.

Ramazan bayramına geri geri saymaya başladık. Resmi ramazan bayramı tatili dokuz gün olarak kamuoyu ile paylaşıldı. Travesti ve kadınlar için özellik ile çok müthiş bir fırsat oldu. İstanbul Travestileri bu günleri nasıl değerlendirecekler ki?  Yaz tatili ile birleştiği için herkesler bir yerlere kaçacak zaten tatil bölgelerinin bilet satışları çoktan bitti bunun planlarını yapanlar çoktan yaptı. Bodrum en ön planda olmaktadır. Hem tatilin hem de denizin keyfini ve tadını çıkartmak isteyenler bunu çok iyi fırsat bellediler.

Kıyafetler alındı renk renk mayo ve bikini alışverişleri çoktan tamamlandı hatta çoğu yazlıklara çekildiler bayramın gelmesini bekliyorlar. Ramazan dolayısı ile tatil merkezlerinin nabzı henüz tam gaz atmıyor dört Temmuz itibari bayramın birinci günü başlar ve bütün eğlence merkezleri tam olarak start vermiş olacaklar. İkinci olarak da Marmaris tercihler arasın da görünüyor bunu Fethiye ve Antalya takip ediyor. Planlar ardı ardınca yapılmış aylar öncesin den, tabi ki uzaklara gidemeyenler ise yakın yerler de adalar da deniz ve güneşin tadını çıkartmaya çalışıyorlar. Herkes nere de tadını çıkarıyor ise çıkartsın illa ki belli başlı yerlere gitmeye gerek yok herkes bütçe ve zamanına göre zamanını geçirmek için bir yerlere kaçıyorlar.

Bayram bütün coşkusu ile çarşı da pazar da kendisini göstermeye başladı boşalan cadde ve sokaklar özellik ile alışveriş merkezleri bir hayli kalabalık durum da olmaktadırlar. Kimi tatil alışverişin de kimileri ise yalnız bayram alışverişi için havanın bu kavurucu sıcağına aldırış etmeden kesenin ağzını açmaya başlamışlar. Tatil sevinç ve dostların bir araya gelmeleri hoş zaman geçmesine de vesile olmaktadır. Bizde şimdiden herkese hayırlı bayramlar ve keyifli tatiller geçirmenizi diliyoruz.

 

Travesti Onur Yürüyüşü İptal Oldu.

lt

26 Haziran Pazar günü yapılması gereken ve beklenilen o Travesti yürüyüşü iptal edildi.  İptali gerçekleşen yürüyüş artık seneye kaldı. Bir önce ki hafta trans onur yürüyüşüne İstanbul valiliğinin izin vermemesi sebebi ile trans kadınlar saygılarından dolayı çekildiler. Bazı abartı yazılar olsa da asla o işit derneklerin den korkup çekilmediler. Alperen ocaklarının baskıların dan dolayı iptal edilmedi  vazgeçmelerinin tek sebebi sadece güvenlikten dolayı olmasıdır. 24. onur yürüyüşü komitesi yürüyüşün yapamayacaklarını kamuoyuna yazılı açıklama yaparak bildirdi.

Büyük bir hüsran ile 14. si yapılması beklenen yürüyüşünün olmayacağını derin bir üzüntü içinde belirtiler. Amerika eyaleti olan orlando da ki ölen LGBT bireylerinin unutmadıklarını belirtiler. Yalnız bir basın açıklaması yapacaklardı yine izin çıkmayınca saygı duydular ve iptalini sağladılar.

Travesti Yaz Modası.

Modanın hakimi olan Travesti ve bayanlar bu yaz ne giyecekler. Tatil dolayısı ile İstanbul ve diğer diğer büyük şehirleri terk edenlerin net adresi Bodrum olacak bu bir kesin bilgidir. Tatili tamamlayan bir başka unsur ise kıyafet kıyafette moda demek hep beraber inceleyelim.

2016 yaz sezonun da file tarzı dikim yapılan kıyafet modası oldukça ön de gibi görünüyor. File şapkalar, hatta file plaj çantaları bile sahiller de kendilerini göstermeye başladılar. Sıklık gece kumaşı olarak bildiğimiz saten kumaşların bu yıl dantel ile karıştırılması modacıların en iyi fikri olmuş diye düşünüyoruz.

Geceleri eğlence merkezlerin de giyilecek gece kıyafetlerin de ise kollar aşağı da adeta yer çekimine meydan okuyor gibi kıyafetler mevcut hal de olmaktadır. Renk olarak da hem şortta hem de bikiniler de hardal sarıları ve tarçın renkleri oldukça sık bir şekil de kullanılmıştır. Çanta ve ayakkabı da ise şeffaf cam tarzın da şeffaf brandalar moda halini almıştır.Yaz gözlüklerin de ise daha kaba çerçeveler renk renk özellik ile bronz tene beyazın yakıştığını bizim gibi düşünen modacılar beyaz rengi oldukça kullanmışlardır. Büyük markaların ve modacıların defilelerin de sergiledikleri broşları unutmadık. Şişli Travestileri gibi her kadının dolabın da broş olması gereken bir aksesuar olmaktadır.

Aslın da her şeyi modacılara bırakmamak lazım siz de dolabınızı şöyle bir karıştırın kendi moda editörünüz olabilirsiniz. Karma moda dediğimiz mantık burada devreye giriyor.

Travesti Zuhal Beylikdüzün de

zuhallll

Beylikdüzü Travestileri için de en göz de Travesti ismini başlıkta açıkladığımız gibi Zuhal olmaktadır. Henüz 25 yaşın da çıtırlar arasın da yerini korumaktadır. 90-60-90 vücut hatlarına sahip olan hemen hemen tek trans kadındır diyebilirim.

İstanbul da böylesine müstesna kızlar bir birleri ile yarışır iken Zuhal daha mütevazi bir hayat yaşamaktadır. Geçtiğimiz gün forum sitelerini dolaşır iken gözümüze çarpan bu profili bir de biz kaleme almak istedik. Sarışın Travesti olmaktadır. O bel kıvrımları ve adeta bir kadını aratmıyor. Yatakta bir tay gibi olmalıdır bu güzel kadın eksiksiz kusursuz bir ten adeta seksi çağırıştırıyor o sülün gibi seksi hatları ile ben buradayım diyor.

Zuhal gizliliğe ve temizliğe önem veren bir kişiliğe sahiptir. Beylikdüzü semtin de oturuyor. Daha önceleri Fındıkzade semtin de oturuyordu o zamanlar da esmer olan bu güzel kız artık sarışın bombalar kategorisin de yerini aldı. Hiç bir erkeğin bu kadına yok diyeceğini asla zannetmiyoruz

Şahsi sitesini sürekli güncel tutan gelen misafirlerine asla kaba davranmayan olgun bir kişiliğe sahiptir. Bütün bunları sırf yazmak için değil tanıdığım için yazıyorum sizler de ziyaretlerinizi sağladığınız zaman yazımıza yorum yazabilirsiniz bir de sizden dinlemiş oluruz. Bu güzel ve seksi kız Aktif ve Pasif çok rahatlık ile olabilen size hem kadın olmanızı hem de erkekliğinizi iliklerinize kadar yaşaracak potansiyel mevcut .

Gitmeden önce kesinlik ile yarım ya da bir saat öncesin de arayınız sizin için hazırlanma payı olsun bu güzel kadının. Şiddet ile ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Tavsiye edilecek Travestiler arasın dadır deriz.

Büyük Travesti Yürüyüşü

19-26 Haziran tarihleri arasında Travesti onur yürüyüşü haftası olacağını LGBT ler kamuoyuna duyuru yapmışlardı. İlk Yürüyüş 19 Haziran da oldu ve sorunlu olarak geçmişti. Çünkü yürüyüşe İstanbul valiliği izin vermemişti. Sebebini ise halkın güvenliği olarak beyan etmişti. Bir diğer husus ise  Alperen ocaklarının bu insanlara yaptığı tehditler gözden kaçmadı. Bu ocak asla böyle bir rezaletti kaldıramayız gibisin de açıklamalar yapılmasına rağmen Taksim de o gün yine yürüdüler.

Gelelim asıl meseleye asıl yürüyüş ise 26 Haziran Pazar günü gerçekleşmesi bekleniliyor. Bura da yine bir olay yaşanacak mı? Çünkü yürüyüş izinsiz olacak tekrar. Bütün bunları konuşur iken Amerika eyaleti olan orlando da geçtiğimiz günler de gay barda 50 kişinin ölmesi lgbt camiasını derin bir yassa boğmuştu bunun için bir kaç Türk trans birey Amerikan konsolosluğuna baş sağlığın da bulundu. Trans kadınlar yürüyüş ile alakalı bir diğer değerlendirmesi ise şu oldu son zamanlar da. Cumhur başkanlığı sarayın da verilen iftar yemeğin de Türk sanat müziğinin divası olan trans kadın Bülent Ersoy hanım efendinin baş köşe de oturup bakanlar ile iftar da bulunması. Sitem Bülent hanıma değil yine yönetimi suçlamaktır.

Bizim yürümemize izin vermeyenler trans kadın ile baş köşe de yemek yiyorlar. Neyse ki onur yürüyüşünün tarihi belli bu büyük gün de trans ve trans kadın taraftarlarını o gün orada görmekten kıvanç duyarız. Bir insan onuru için yürüyor ise bırakın yürüsün.

Travesti Eğlence Mekanları Ve Barlar

Eğlence ve gece hayatı denilince ilk akıllara gelen şehir kesinlikle İstanbul ve olmaz ise olmazı gece hayatı. Taksim ve çevresindeki diğer semtlerde bulunan popüler eğlence mekanlarından birisi ise XLarge travesti bar ve disko dur.

Genellikle cumartesi günleri yakın Şehir ve semtlerden eğlenmek için gelen travestiler oldukça popüler mekanlarda takılmaktadırlar. Genellikle eşcinsellere hizmet vermeyen mekanlar arasında bulunan XLarge club gay, lezbiyen ve biseksüeller e de hizmet vermektedirler. Ortamı ve kalitesi ile nam yapmış bu club İstanbul, Ankara ve İzmir travestileri nin  gözde mekanlarından biridir.

Bir diğer popüler mekanlar arasında yer alan Süperfabric club ise Şişli’de Cumhuriyet Caddesinde bulunmaktadır. Her ne kadar XLarge kadar ün yapmış olmasada travesti ve gayların vaz geçilmez mekanlarından birisidir. Genellikle bu clublerin en yoğun olduğu zamanlar ise cumartesi geceleridir. İstanbul cumartesi gecelerinin vazgeçilmez 2 mekanlarıdır aynı zamanda.

Her ne kadar cumartesi geceleri renkli geçse de bu club lerde hafta içide bir o kadar renkli sessiz ve sakindir. Kalabalığı sevmeyenler için hafta için uğramalarını tavsiye ederiz. Hiç şüphesiz İzmir ve Ankara da da gay, ve travesti clubleri mevcuttur ama hiç biri İstanbul gece hayatı kadar aktif ve eğlenceli deildir.

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki Gazete ve Medya sektöründe Şehrin En Marjinal gece club u olarak adlandırılan XLarge club e kesinlikle gitmenizi tavsiye ederiz. Şayet yolunuz düşer ise Bodrum, Marmaris ve Fethiye de çok güzel gece club leri ve tekne turları mevcuttur tatil bölgesinin olmaz sa olmazlarından olan gece club leri bu gölgede ise yaz aylarında daha aktif tir. Tam olarak bilmiyoruz ama muhtemelen Kıbrıs da gece hayatı şüphesiz ilginizi çekebilir.

Travesti Ameliyatları SGK Da

Cinsiyet değiştirme ameliyatı Travesti bireyler arasın da son dönemler de sıklık ile yapılan ameliyatlar arasın da yer alıyor. Travesti ameliyatı hem pahalı hem de Türkiye de sık bir şekil de yapılmıyor diyecek kadar az olmaktadır. Sosyal güvenlik kurumunun yaptığı bir açıklamaya göre belli şartlar göz önün de bulundurarak bu ameliyatları karşılamamız gerekiyor gibi söylem de haberler yazıldı. SGK nın koştuğu koşullar şunlar olmaktadır.

Bu durum en çok İstanbul Travestileri tarafın dan konuşuldu. Ciddi anlam da bu ameliyata psikolojik olarak hazır olmaları gerekiyor bunun için de en az bir yıl aralıksız psikolojik destek alıp ve bunun raporlanması gerektiğini ve mahkeme yolu ile baş vurmaları gerektiğini açıkladı.

Bütün bura ya kadar iyi de bu ameliyatı Türkiye de net olarak yapan doktor bulmak zor gibi görünüyor. Bütün trans kadınlar bu operasyonu gerçekleştirmek için Taylant yolunu su yapmış haldeler. Türkiye de yapılan bu ameliyatların çoğun da sorun yaşanmıştır. Ani kanamalar belli bir santim de derinliğin olması anlaşılan yasa olmadan doktoru bulmak biraz daha zaman alacaktır. Başka açıklama ise araştırma hastahaneleri tarafın dan heyet raporları da şart koşulmaktadır.

Aslın da en sağlıklısı bu olması gerekmiyor mu ? Devlet güvencesi altın da olmak bu konu Travestiler arasın da sıklık ile gündem konusu olmuş bir halden ibarettir. Avrupa da bu süreç zaten böyle işleniyordu şimdi sıra Türkiye de olmaktadır.

Hem emin eller de olacak hem de bu arkadaşlarımız olan parasını da bilmeyen doktorlara kaptırmazlar maddi imkanı olmayanlar parasal sıkıntıdan dolayı bu ameliyatı yapamıyor iken şimdi devlettin bunu karşılaması gayet iyi bir uygulama olacaktır. Şeriat ile yönetilen Arap devletlerin de bu durum böyle iken Türkiye de neden olmasın.

Travesti Saba Bakırköy de

Travesti hayatların dan kesintiler ile makale konularımıza başlık bulmaya devam ediyoruz. Bakırköy travestileri arasın da en yeni ve gözde olan masöz Saba artık Bakırköy de siz beylere o eşsiz masaj hizmetini seks ile karıştırarak erotizm bir ortam yaratmaya hazır. Peki beyler siz hazır mısınız ?

Masaj denilince ilk akla gelen vücudun rahatlanması değil mi ? Evet masaj rahatlama demektir koca bir günün yorgunluğunu pamuk eller de atmak ister misiniz ? Masaj her kese her yer de yapılmaz işin ehli olan ve son derece hijyenik yerler de yapıldığı zaman daha da tat almak mümkündür.

Günümüz de onlarca masaj salonları mevcut bir hal almış durum da ne kadar sağlıklı ne kadar gidilebilir aslın da soru işareti olan bir konu olmaktadır. Kullanılan yağlar ne derece yan etki yapar o da ayrı bir sorudur tabi ki. Travesti olmak gerekmiyor bir çok şeye nokta koymak biz yalnızca masaj konusun da bu arkadaşı şiddet ile tavsiye ediyoruz.

Bu masaj olayı özellik ile İstanbul başta olmak üzere bir çok büyük şehirler de son zamanların en yaygın işi olanlar listesin de yer almaktadır. Vücuda faydası var mı ? Elbette vardır kan dolaşımını hızlandırmak zihin de tutmak gibi bir çok faydası olmaktadır dediğimiz gibi bu işi bilen bir insana yaptırmak daha da keyif vermektedir.